Pamiętacie łóżeczka dla mojego Synka, które opisałem kilka tygodni temu w tym poście?
http://www.pasjadrewna.blogspot.com/2015/08/ozeczko-dla-juniora.html
Kilka dni temu odwiedziła nas fotografka Justyna Prabucka i zrobiła kilka profesjonalnych zdjęć. Po raz kolejny się przekonałem, że zdjęcia zrobione przez zawodowca potrafią pokazać o wiele więcej.
Anna Krella z "Pan Sambanga" wykonała tą fajną biało-czarną kapę na łóżeczko.





Zaskoczyło mnie, jak prosto da się połączyć taki motyw z dziecięcym pokojem. Sam mam wrażenie, że przy drewnie najfajniejsze są właśnie te spokojne, ciepłe rzeczy — bez przesady. Tu czytałem też o podobnym podejściu: https://www.wawerbud.pl/o-nas/
OdpowiedzUsuń